^Back To Top
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Kadra Przedszkolna 2022/2023

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO

RODZAJ ZAJĘĆ

mgr Anna Zamojska – Nocoń

Dyrektor przedszkola

nauczyciel

*  wychowanie przedszkolne

mgr Aleksandra Musioł – Kurek

Wicedyrektor przedszkola

pedagog specjalny

nauczyciel

terapeuta pedagogiczny

* wychowanie przedszkolne

* zajęcia rewalidacyjne

* zajęcia rozwijające kompetencje

   emocjonalno - społeczne

mgr Adriana Nowak

psycholog

*psycholog

mgr Weronika Majer – Ociepka

nauczyciel

oligofrenopedagog

* wychowanie przedszkolne

* zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Anna Trylińska

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

mgr Zuzanna Kamińska

nauczyciel

nauczyciel języka mniejszości narodowej – język niemiecki

* wychowanie przedszkolne

* język mniejszości narodowej – język niemiecki

Ewelina Tomala

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

mgr Kornelia Rorher - Strzykała

nauczyciel

logopeda

* wychowanie przedszkolne

* zajęcia logopedyczne

mgr Magdalena Broszczak

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

mgr Daria Kostyra

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

mgr Sandra Żurek

nauczyciel

katecheta

* wychowanie przedszkolne

* katecheza

mgr Maria Kostka

nauczyciel

nauczyciel języka mniejszości narodowej – język niemiecki

* wychowanie przedszkolne

* język mniejszości narodowej – język niemiecki

mgr Beata Pientka

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

mgr Ewelina Świerzy

nauczyciel

pedagog specjalny

* wychowanie przedszkolne

* zajęcia rewalidacyjne

mgr Dorota Projzner

nauczyciel

terapeuta pedagogiczny

oligofrenopedagog

* wychowanie przedszkolne

* zajęcia rewalidacyjne

* korekcyjno - kompensacyjne

mgr Jessica Wingert

nauczyciel

logopeda

* wychowanie przedszkolne

* zajęcia logopedyczne

mgr Irena Keiser - Wojciechowska

nauczyciel

nauczyciel języka mniejszości narodowej – język niemiecki

* wychowanie przedszkolne

* język mniejszości narodowej – język niemiecki

mgr Aneta Niedzwiedź

nauczyciel

nauczyciel języka angielskiego

*wychowanie przedszkolne

* język nowożytny – język angielski

mgr Iwona Losor

nauczyciel wspomagający

* współorganizacja procesu kształcenia

mgr Kinga Łapszynska

nauczyciel wspomagający

pedagog specjalny

* współorganizacja procesu kształcenia

* rewalidacja

Natalia Bomba

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

Paulina Smarsly

nauczyciel

* wychowanie przedszkolne

mgr Teresa Kowolik

katecheta

* katecheza

mgr Joanna Kraszon – Domagała

surdopedagog

tyflopedagog

* zajęcia rewalidacyjne

  • Oddział Komorniki ul. Szkolna 4    tel. 77 466 85 60
  • Oddział Dobra ul. Szkolna 43        tel. 77 466 82 98
  • Oddział Pisarzowice 80                 tel. 77 466 82 43
  • Oddział Zielina ul. Prudnicka 8      tel. 77 466 84 41
  • Oddział Dziedzice ul. Szkolna 4    tel. 77 466 84 46
  • Oddział Racławiczki ul. Polna 15   tel. 77 466 89 23

bip

Copyright © 2023. KIDS ScHO0L Rights Reserved.