Oświadczenie o dostępności cyfrowej

Publiczne Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym w Strzeleczkach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej znajdującej się pod adredem www.przedszkolestrzeleczki.pl zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 12 kwietnia 2012 ws. Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.
Niniejsze strona internetowa jest zgodna z następującymi standardami:

  • WCAG 2.0 poziom AA
  • HTML 5
  • CSS3
  • JavaScript ( jQuery 1.11.2)
  • PHP 7,4

Kompatybilność

Serwis jest w pełni rozpoznawalny przez programy czytające dla osób niewidomych Window-Eyes, JAWS czy NVDA. Obsługa serwisu możliwa jest przy pomocy myszki.

Wygląd

Serwis jest wyposażony w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące. Zmiana wielkości czcionki, zmiana kontrastu.
Całość serwisu oparta jest na stylach CSS.

Skróty klawiszowe

Serwis nie jest wyposażony w skróty klawiaturowe, które mogły by wchodzić w konflikt z technologiami asystującymi (np. programy czytające), systemem lub aplikacjami użytkowników.
Niniejsze oświadczenie sporządzono dnia 01.02.2021 na podstawie informacji dostarczonej przez projektanta strony. Oświadczenie zostało poddane przeglądowi dnia 01.02.2021 r.
Wszelki nieprawidłowości w zakresie zgodności oraz występowanie o informacje i treści wyłączone z zakresu dyrektywy UE 2016/2102 można kierować telefonicznie (tel.77466 81 67), elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub listownie do Dyrektora  Publicznego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Strzeleczkach 47-364 Strzeleczki ul. Dworcowa 3